En Uygun Fiyatlar İçin Bizden Teklif Alın!

Dikenli Tel

 • Blog Title
  *

  Dikenli Tel Uygulamaları

  PVC dikenli tel, çok geniş kullanım alanına sahip bir malzemedir. PVC kaplı tel hava şartlarına, ani sıcaklık değişimlerine dayanıklı ve uzun ömürlü dayanıklı bir tel çeşididir. Bu nedenle, diğer türlerine oranla hep daha sık tercih edil

  Genel olarak 2.0 mm ,2.5 mm, 3.0 mm sıcak daldırma galvanizli tel üstüne 1mm renkli PVC granül kaplanıp üretimi sağlanır ve uygulaması yapılır. Fiyat performans açısından en iyisidir. Yapı bakımından kablolara benzerler. Aşılamaz bükülemez ve kesilemezler. Sınır geçişlerini önlemekte de kullanılır.

  PVC kaplı dikenli teller, yumuşak bir yapıya sahiptir ayrıca piyasada çok sık tercih edilen rengi yeşildir. Fakat istenilen farklı renklerde de üretimi yapılır. Nasıl bir darbe alırsa alsın kopma oranı çok çok düşüktür. Fiyatları kullanılan malzemeye ve boyutlarına göre değişiklik gösterebilir.

  PVC dikenli teller daha çok çevre güvenliği için çit çevirme biçiminde kullanılır. Bahçelerde veya halı sahalarda çevrelerini belirlemede ve güvenlik amacıyla kullanılır. Özel arazilerde ve özel güvenlik bölgesinde çok sık kullanılır. Bahçelerde, tarlalarda, yol kenarlarında, arsalarda ve arazilerde sıklıkla kullanılır.

  PVC dikenli teller isteğe göre tekli veya direksiz olarak çekilebilir. Belirli aralıklarla veya belli ölçülerde tellerin üzerine çekilir. Aralıklar dikkatli bir şekilde belirlenir. Dikenler bu ölçülere göre yerleştirilir.